Home > Aktuality

Aktuality

Závěry z diskuze: Kulatý stůl k ověřitelným standardům jako předpokladu zajišťování kvality vzdělávání

V sekci Dokumenty - Aktuální byly zveřejněny závěry z diskuze u kulatého stolu k přípravě Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020, která proběhla 18. dubna 2013.

Závěry z diskuze: Kulatý stůl k odstraňování slabých míst vzdělávacího systému

V sekci Dokumenty - Aktuální byly zveřejněny závěry z diskuze u kulatého stolu k přípravě Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020, která proběhla 4. dubna 2013.

3. Ověřitelné standardy jako předpoklad zajišťování kvality vzdělávání

V sekci Dokumenty - Aktuální byl zveřejněn podklad pro diskuzi k třetímu tematickému kulatému stolu "3. Ověřitelné standardy jako předpoklad zajišťování kvality vzdělávání".

Závěry z diskuze: Kulatý stůl k posílení významu a prestiže školy a školního vzdělávání

V sekci Dokumenty - Aktuální byly zveřejněny závěry z diskuze u kulatého stolu k přípravě Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020, která proběhla 21. března 2013.

2. Odstraňování slabých míst vzdělávacího systému

V sekci Dokumenty - Aktuální byl zveřejněn podklad pro diskuzi k druhému tematickému kulatému stolu "2. Odstraňování slabých míst vzdělávacího systému".

Přihlašování na tematické kulaté stoly

V Kalendáři akcí bylo spuštěno přihlašování na všechny plánované tematické kulaté stoly k přípravě Strategie vzdělávací politiky do roku 2020.

1. Posílení významu a prestiže školy a školního vzdělávání (podklad pro diskuzi)

V sekci Dokumenty - Aktuální byl zveřejněn podklad pro diskuzi k prvnímu tematickému kulatému stolu "1. Posílení významu a prestiže školy a školního vzdělávání".

Vyhodnocení první fáze veřejné konzultace

Vyhodnocení první části veřejné konzultace k přípravě Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020 (17. leden – 15. březen 2013) naleznete v sekci Dokumenty - Aktuální.

Kulatý stůl - Posílení relevance a prestiže školy a školního vzdělávání

Byla otevřena registrace na kulatý stůl, který proběhne v Praze 21. března na téma "Posílení relevance a prestiže školy a školního vzdělávání".

Harmonogram tematických kulatých stolů

Harmonogram tematických kulatých stolů ve druhé fázi přípravy Strategie vzdělávací politiky do roku 2020 naleznete v sekci Dokumenty - Aktuální.

Kulaté stoly v Brně, Ostravě a Karlových Varech

První tři kulaté stoly se uskuteční v Brně, Ostravě a Karlových Varech a jsou koncipovány jako pokračování Zahajovací konference. Hlásit se můžete na kulaté stoly v Brně a Ostravě již nyní!

Možnost zakládat témata na fóru

Na našem fóru byla zprovozněna možnost pro registrované uživatele zakládat nová diskuzní témata. Založte si téma a diskutujte o čemkoliv, co vás ve vzdělávání zajímá!

Knihovna koncepcí

Na základě Vašich podnětů jsme na web vzdelavani2020.cz umístili knihovnu koncepcí se všemi relevantními dokumenty ke stažení.

Tisková zpráva: Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020

MŠMT zveřejnilo tiskovou zprávu oznamující přípravu Strategie vzdělávání 2020.

Česko mluví o vzdělávání

MŠMT vyjádřilo oficiální podporu kampani "Česko mluví o vzdělávání".

stránka: 1 | 2 | 3

Přihlásit se Nová registrace